ניתוח בטן (בטן)

אתה מנסה להיפטר מהמשקל העודף שלך מקו הבטן, אבל האם נכשלת? האם עשית דיאטות שונות, אך הדיאטות הללו לא הועילו? או שאולי בילית זמן רב, במיוחד במרכז הספורט, בתקווה לרדת במשקל בבטן? לאחר מכן, גודש בטן ישרה, יפה וחטובה בטורקיה כדי לבצע ניתוח בטן (ניתוח בטן), הגיע הזמן להתחיל לחשוב על הניתוח.

מי הכי מתאים לניתוח בטן?

חסימת בטן או דופן הבטן הידועה בכינויה ניתוח בטן מסירה עודפי עור ושומן מסביב לקיבה מהודקת. למרות שזה אפשרי עבור כל אחד ניתוח בטן עודף משקל, פרוצדורות כירורגיות, כאשר העור נמתח או נפול לאחר הריון או ירידה במשקל נעשה לעתים קרובות.

על המועמדים לספק את התנאים הבאים:

-בריאה פיזית

– לספק אורח חיים פעיל

– באופן אידיאלי המשקל

– לא מעשנים

-Devisel בריא

השקפה חיובית וציפיות ריאליות.

שלבי הליך ניתוח בטן

שלב 1 – הרדמה

תרופות ניתנות לנוחיותך במהלך הליכים כירורגיים. האפשרויות כוללות הרגעה תוך ורידי והרדמה כללית. הרופא שלך ימליץ לך על הבחירה הטובה ביותר עבורך.

שלב 2 – לחתוך

אי ספיקת בטן מלאה, עם שיער ערווה דורש חתך באזור שבין אזור הטבור בעל אוריינטציה אופקית. צורת ואורך החתך ייקבעו לפי כמות העור העודף. לאחר הסרת עור הבטן, מתקנים את שרירי הבטן המוחלשים הבסיסיים. עור הבטן העליונה נמשך מטה כמו צל חלון. עור עודף נחתך, ואת העור הנותר תפור יחד. נוצר פתח חדש לטבור. הטבור נזרק אל פני השטח והוא מאובטח למקומו.

שלב 3 – סגירת החתכים

תפרים, דבקים לעור, סרטים או מהדקים את החתך בעור.

שלב 4 – ראה את התוצאות

ציצית אשתך, שתואמת יותר למבנה הגוף ולמשקל שלך, ואף מובילה לקו מתאר בטן הדוק. ניתוח מתיחת בטן עד להשלמת הנפיחות והריפוי הפנימי, התוצאות הסופיות עשויות להיחסם על ידי יכולתך לעמוד זקוף. תוך שבוע או שבועיים, אתה צריך לוודא שהעצמי החדש שלך גבוה ורזה. ישר, מבנה גוף ובטן מוצקה יותר המהווה חלוקה פרופורציונלית יותר של המשקל שלך.

שתף את הערך הזה